В Амстердам всього за 29.9€ в один бік

Пропозиція, від якої неможливо відмовитись. Ми знайшли для вас ідеальний варіант поїхати в нідерландську столицю уже за два місяці. 

Головне: 

  • звісно, про прямий рейс не може йти мова, але пересадка всього одна – з Києва летимо на WizzAir в німецький Дортмунд, а звідти пересідаємо на комфортний автобус від FlixBus і ще 4 години роздивляємось німецькі і голландські краєвиди на шляху в Амстердам.
  • найдешевші квитки на автобус є практично на будь-які дати, а от підібрати копійчані квитки на літак складніше – найдешевші варіанти знаходимо на кінець вересня.
  • поїздка в один бік обійдеться Вам у 29.9€ при наявності членства у WizzDiscount Club або 39.9€ без нього. В обидва боки подорож обійдеться в 56€/76€ відповідно з та без членства в клубі.
  • у вартості квитків WizzAir – лише ручна поклажа до 10 кг, у FlixBus обмежень по багажу, в принципі, немає.
  • великий плюс того, що в Амстердам ви приїдете на автобусі, – не треба добиратися з аеропорту за шалені гроші. Квиток на громадському транспорті в Амстердамі коштує 3.20€. 

Де купувати авіаквитки: на сайті WizzAir або Kiwi

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 30 х 20 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 23 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Де купувати квитки на автобус: на сайті FlixBus.

Зверніть увагу: обмежень щодо багажу у FlixBus практично немає.

Віза: і Німеччина, і Нідерланди є членами Шенгенської угоди, а тому на них поширюється безвізовий режим – беріть з собою біометричний закордонний паспорт або шенгенську візу.

Альтернативні способи дістатися в Амстердам

Вище написали лише про один метод зекономити при поїздці в Амстердам. Але в спеціальному матеріалі зібрали ще чотири таких способи. Є варіанти від 28€ – прямий авіарейсом, з пересадками, поїздом і автобусом. Рекомендуємо перечитати перед бронюванням квитків.


 Приклад бронювання квитків Київ – Дортмунд – Київ всього за 24€:

Приклад бронювання квитків з Дортмунда в Амстердам на FlixBus: 

Приклад бронювання квитків з Амстердама в Дортмунд на FlixBus: 


Читайте також: