У Відень з Києва всього за 9.99 євро в один бік – новий рейс від Laudamotion

Тільки вчора стало відомо про захід в Україну нового лоукостера Laudamotion, а сьогодні в системі бронювання авіакомпанії вже є квитки всього за 20 євро в обидва боки. 

Головне:

  • рейси з Києва до Відня стартують вже з 1 лютого наступного року. 
  • літак між австрійською і українською столицями курсуватиме 5 разів на тиждень: у понеділок, вівторок, середу, четвер та суботу.
  • з Відня можна полетіти на Lauda або Ryanair на купу інших напрямків – у будь-який куточок Європи. 

Де шукати квитки: на сайті Laudamotion.

Багаж: вимоги до багажу в авіакомпанії такі ж, як і в Ryanair – лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Laudamotion – це австрійська бюджетна авіакомпаныя, 75% акцій якої належать ірланському лоукостеру RyanAir. Створили її ще в 2004 році з назвою Amira Air, а 2 роки тому перейменували в Laudamotion. Компанія відома своїми розпродажами квитків за 0.99€, сподіваємось, щось подібне буде і на рейсах з України. Штаб-квартира знаходиться у Відні, флот налічує 19 літаків сімейства Airbus. Авіакомпанія обслуговує 49 маршрутів у 18 країнах.

Карта польотів Laudamotion

Як зекономити ще більше

Купити дешеві квитки ще не означає максимально зекономити. Пропонуємо також скористатися знижкою 10% на бронювання житла на сайті Booking.com (просто реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку) або Airbnb (знову-таки реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку 35€ на перше своє бронювання, якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків з Києва до Відня і назад у лютому:


 

Читайте також: