У Ригу за 7€ в один бік прямим рейсом з Києва або Львова

Прекрасний варіант перельоту в столицю Латвії. Виліт є на гарні дати – у січні. Рекомендуємо з`їздити. 

Рига – столиця Латвії. Місто розташувалось на обох берегах річки Даугава, недалеко від її впадіння в Ризьку затоку. Офіційною датою заснування міста вважається 1201 рік. Рига розділена на 6 адміністративних районів.

Тут в будь-який час року можна відправитися на екскурсію або зайнятися активним відпочинком. Для того, щоб краще познайомитися з містом, слід відправитися на прогулянку пішки, на велосипеді, або на туристичному автобусі. Для любителів екстриму – гарно підійде парк пригод, де можна поплавати на каное влітку, а взимку покататися на ковзанах або лижах.

Головне: 

  • перельоти з Ryanair.
  • рейс є зі Львова або Києва, з інших українських міст перевізник не літає.
  • найдешевші ціни ми знайшли на цей січень – багато різних напрямків за 7.9€ в один бік і 15.9€ в обидва зі Львова. З Києва – приблизно вдвічі дорожче.
  • дат насправді чимало – є з чого вибрати.
  • кордони в Латвію відкрито за наявності вакцинації.

ВАЖЛИВО: до кінця року ви двічі зможете змінити дату польоту.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Де купити: на сайті Ryanair або Kiwi

Кордони: для мандрівників з України в’їзд вільний за умови наявності:

  • COVID-сертифікату про повну вакцинацію країн-членів ЄС ЄЕП, Швейцарії та Великої Британії;
  • COVID-сертифікату про повну вакцинацію (пройшло 14 днів з моменту щеплення), які отримано у мобільному додатку «Дія» (можна як в електронному, так і паперовому вигляді) з QR-кодом для їх перевірки та є сумісними з діючою системою визнання сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 у Латвійській Республіці (у разі некоректного відображення інформації при спробі сканування QR-коду, варто перезавантажити/оновити сертифікат про вакцинацію у додатку Дія).

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад тарифів зі Львова у Ригу:

Приклад тарифів з Києва у Ригу:


Читати також:

схожі