У Пекін з Києва всього за 460 євро в обидва боки (харчування + дві одиниці багажу)

Прекрасна можливість побачити далекий Пекін за приємну ціну – в один бік всього 230 євро. Повірте, це шикарна ціна за такий далекий переліт. Виконує рейс МАУ. Виліт – хоч завтра. 

Пекін – столиця Китаю, одне з чотирьох найдавніших міст країни, одноосібно зберіг за собою статус центру держави. Входить в п’ятірку міст з особливим статусом центрального підпорядкування. Чисельність населення Пекіна перевищує 17 мільйонів осіб, а це ж в 6 разів більше за Київ. Прекрасна можливість побачити Велику Китайську стіну, побувати в Забороненому місті та просто відчути дух міста, якому вже понад 3 тисячі років.

Головне:

  • квитки треба купити до 18 січня, вилітати можна хоч завтра і аж до 5 лютого.
  • квитки є з 10 різних міст України. У тому числі з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Івано-Франківська, Дніпра тощо.
  • у вартості 2 одиниці ручної поклажі, дві одиниці багажу, харчування і мультимедійна система розваг. Шикарно! Подивитися, який вигляд матиме літак зсередини можна за цим посиланням. 
  • кількість квитків за цією пропозицією обмежена.

Де бронювати: на сайті МАУ.

Подорожі: найближчим часом або завчасно.

ПрАТ «Міжнародні Авіалінії України» – приватна українська авіакомпанія, що була заснована як державна компанія в 1992 та повністю приватизована в 2011. Базовим аеропортом МАУ є аеропорт «Бориспіль». Основні напрямки — Західна Європа, Близький Схід, СНД, Азія.


Приклад бронювання квитків Київ – Пекін – Київ за 460€ в обидва боки:

Ціни на переліт в Пекін з різних міст України:


 Читайте також: