У Лондон з України від 21 євро в обидва боки

Прекрасна можливість глянути на місто, яке бачили лише в підручниках з англійської мови. Так і глянути коли – уже в лютому-березні. У системі бронювання WizzAir є квитки за гарними цінами, як зі Львова, так і з Києва. 

Лондон – одне з найбільш відвідуваних місць у світі. Окрім того, ще й великий фінансовий центр, який диктує закони економіки, політики, бізнесу, культури та навіть моди. За рівнем ВВП на душу населення Лондон займає провідне місце в Європі і завершує п’ятірку лідерів у всьому світі.

Головне:

  • рейси прямі як зі Львова, так і з Києва.
  • за ціною однаково, що з Києва, що зі Львова – від 10 євро в один бік та 21€ в обидва боки.
  • є квитки на лютий-березень і пізніше.
  • у вартості лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.
  • для відвідування Лондона потрібна британська віза, шенген і безвіз не підходять. Уся інформація про те, як отримати британську візу легко і швидко є у спеціальному матеріалі або у відео на Ютубі. 

Де купити: на сайті WizzAir або Kiwi

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Кордони: правила змінилися з 7 січня 2022-го. Мандрівники до Англії з України, які мають сертифікат про повну вакцинацію, звільняються від вимоги надання негативного результату тестування на COVID-19 (pre-departure COVID-19 test) та самоізоляції по прибуттю. Натомість залишаються чинними такі вимогиbook and pay for a day 2 COVID-19 test – забронювати і сплатити до прибуття до країни проходження тесту на COVID-19 на 2 день перебування в Англії; complete a passenger locator form – заповнити перед приїздом до Великої Британії онлайн форму контактних даних і номеру бронювання тесту на COVID-19, який потрібно зробити протягом 2-х днів по прибуттю до країни. З 09 січня 2022 подорожуючі до Англії, які мають сертифікат про повну вакцинацію, можуть робити по прибуттю Lateral flow test на заміну тесту PCR https://www.gov.uk/find-travel-test-provider

Куди можна полетіти з WizzAir з України

WizzAir своєю картою маршрутів з’єднує 144 міста в 44 країнах світу. В Україні літає з Києва, Харкова і Львова.

З Києва до Берліна, Біллуна, Братислави, Бремена, Будапешта, Варшави, Відня, Вільнюса, Вроцлава, Гамбурга, Ганновера, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кельна, Кракова, Копенгагена, Ларнаки, Лісабона, Лондона, Мюнхена, Нюрнберга, Познані, Риги, Талліна, Франкфурта.
Зі Львова до Берліна, Братислави, Вільнюса, Вроцлава, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кракова, Копенгагена, Лондона і Франкфурта.
З Харкова до Відня, Вроцлава, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кракова і Лондона.

Карту маршрутів можна подивитися тут.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Альтернативні способи дістатися у Лондон

Вище написали лише про один метод зекономити при поїздці в Лондон. Він найдешевший, але якщо раптом ви боїтеся літати або просто не любите Wizzair, в спеціальному матеріалі зібрали ще декілька способів. Є варіанти від 3€ – прямий авіарейсом, з пересадками, поїздом і автобусом. Рекомендуємо перечитати перед бронюванням квитків.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків зі Львова в Лондон і назад: 

Приклад бронювання квитків з Києва в Лондон і назад:


 Читайте також:

схожі