У Лондон з України від 19 євро в обидва боки

Прекрасна можливість глянути на місто, яке бачили лише в підручниках з англійської мови. Так і глянути коли – уже в травні-липні. У системі бронювання WizzAir є квитки за гарними цінами, як зі Львова, так і з Києва. 

Лондон – одне з найбільш відвідуваних місць у світі. Окрім того, ще й великий фінансовий центр, який диктує закони економіки, політики, бізнесу, культури та навіть моди. За рівнем ВВП на душу населення Лондон займає провідне місце в Європі і завершує п’ятірку лідерів у всьому світі. Як дістатися в Лондон від 96 гривень – читайте в матеріалі. 

Головне:

  • рейси прямі як зі Львова, так і з Києва. Зі Львова дешевше (від 9 євро в один бік), з Києва – трохи дешевше (від 8 євро в один бік). Проте з Києва дорожчі квитки в обидва боки – від 28 євро в обидва боки.
  • є квитки на травень-липень і пізніше.
  • у вартості лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.
  • для відвідування Лондона потрібна британська віза, шенген і безвіз не підходять. Уся інформація про те, як отримати британську візу легко і швидко є у спеціальному матеріалі.

Де купити: на сайті WizzAir або Kiwi

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Куди можна полетіти з WizzAir з України

WizzAir своєю картою маршрутів з’єднує 144 міста в 44 країнах світу. В Україні літає з Києва, Харкова і Львова.

З Києва до Берліна, Біллуна, Братислави, Бремена, Будапешта, Варшави, Відня, Вільнюса, Вроцлава, Гамбурга, Ганновера, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кельна, Кракова, Копенгагена, Ларнаки, Лісабона, Лондона, Мюнхена, Нюрнберга, Познані, Риги, Талліна, Франкфурта.
Зі Львова до Берліна, Братислави, Вільнюса, Вроцлава, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кракова, Копенгагена, Лондона і Франкфурта.
З Харкова до Відня, Вроцлава, Гданська, Дортмунда, Катовіце, Кракова і Лондона.

Карту маршрутів можна подивитися тут.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Альтернативні способи дістатися у Лондон

Вище написали лише про один метод зекономити при поїздці в Лондон. Він найдешевший, але якщо раптом ви боїтеся літати або просто не любите Ryanair, в спеціальному матеріалі зібрали ще декілька способів. Є варіанти від 3€ – прямий авіарейсом, з пересадками, поїздом і автобусом. Рекомендуємо перечитати перед бронюванням квитків.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 37€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків зі Львова в Лондон і назад: 

Приклад бронювання квитків з Києва в Лондон і назад:


 Читайте також: