У Кельн за 11€ в один бік

Прекрасна можливість від Ryanair злітати в німецький Кельн за копійки. Чому б і не скористатися?

Кельн заснували римлянами ще у I cтолітті. Місто-фенікс повстало з мертвих після Другої Світової Війни з цілковитого знищення. Усе, що залишилось вцілілим після війни – це Кельнський собор, який на диво залишився поза бомбардуванням. Трудолюбиві німці, доклавши чималих зусиль повністю відновили Кельн і тепер з понад мільйоном мешканців це одне з найгарніших німецьких міст.

Головне:

  • дешеві квитки на переліт з Києва в Кельн є у вересні-жовтні. 
  • вартість квитків в один бік починається від 11€ в один бік.
  • вартість в обидва боки від 22 євро в обидва боки. 

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

ВАЖЛИВО: Німеччина з 25 червня відкрила кордони для вакцинованих туристів з-за меж ЄС. Право на в’їзд до Німеччини матимуть ті особи, які повністю вакцинувалися не пізніше ніж за 14 днів до дати в’їзду. Мова йде про щеплення тими вакцинами, які схвалені Європейським агентством з лікарських засобів, а саме: BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson&Johnson. Для перетину кордону необхідно мати з собою цифровий сертифікат COVID європейського зразка або аналог підтвердження вакцинації в цифровій чи в паперовій формі, виданий німецькою, англійською, французькою, італійською або іспанською мовами.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Багаж: вимоги до багажу в авіакомпанії такі ж, як і в Ryanair – лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків з Києва у Кельн у вересні:

схожі