У Франкфурт від 20€ в обидва боки

Летимо з WizzAir. Така низька ціна діє для учасників дисконтного клубу. Без нього дорога в обидва боки обійдеться в 30 євро.

Головне: 

  • летимо угорським лоукостом WizzAir зі Львова. Рейси виконуються двічі на тиждень – в понеділок і п’ятницю.
  • найдешевші квитки є на лютий-березень. 
  • на багато дат є квитки всього за 20 євро в обидва боки для WizzDiscount Club або 30 євро без нього. 
  • можна полетіти і з Києва, проте дорожче: квитки в один бік обійдуться в 40 євро в один бік, тоді як за квитки в обидва боки доведеться заплатити 62 євро;

Де бронювати: на сайті WizzAir або Kiwi

Що включено: одна одиниця ручної поклажі. Харчування на борту та додаткові послуги не включені.

Багаж: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbBookingHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання Львів – Франкфурт – Львів всього за 20€ з WizzDiscount:

схожі