У Брюссель за 41€ в обидва боки

Рейс не прямий, а з пересадками в Польщі, але не надто довгими. Зекономити вийде в 2-3 рази від вартості прямих рейсів. 

Брюссель – столиця Бельгії та “головне” місто Європейського Союзу: саме тут знаходиться більшість інституцій ЄС. Брюссель є значним політичним, культурним та економічним центром не тільки Бельгії, а й усієї Європи. За рівнем доходів на душу населення Брюссель знаходиться на 3-му місці в Євросоюзі, а за кількістю пам’ятних місць на одиницю площі дасть фору багатьом європейським столицям.

Головне: 

  • вилітаємо на Ryanair з Києва в Варшаву, звідти – в Брюссель. Повертаємось у Київ з пересадкою таким же маршрутом.  
  • варіант ідеальний, бо пересадки не дуже довгі – близько 4 годин.
  • чимало дешевих варіантів є у лютому.
  • квитки в один бік обійдуться в 22€, в обидва – 19€.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Важливо: в аеропортах “Бориспіль” та “Львів” не працюють електронні зчитувачі квитків, тому роздрукуйте посадкові талони, які отримаєте після реєстрації на рейс, самостійно, аби не платити 15 євро за друк в аеропорту.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbBookingHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання квитків за маршрутом Київ – Варшава – Київ:

 Приклад бронювання квитків за маршрутом Варшава – Брюссель – Варшава:


Читайте також:

схожі