У Баварію за 5€ в один бік

Нюрнберг – найбільш зручне місто для планування подорожі по Баварії. Цей регіон є одним з найкрасивіших і цікавих місць Німеччині.

Баварія має багату історію і славиться красивими природними пейзажами. Ця земля є одним з найбільш самобутніх регіонів Німеччини з достатком старовинних пам’яток і пам’яток архітектури. На території Баварії розташована величезна кількість романтичних замків, розкішних палаців і стародавніх церков. Але найголовнішою родзинкою цього регіону є чарівні історичні міста, що зберегли свій середньовічний шарм.

Головне: 

  • перельоти з Києва в Нюрнберг на Ryanair зараз можна спіймати за дуже низькою ціною – від 5 євро в один бік та 30 євро в обидва. 
  • рейси прямі, виконуються з терміналу F аеропорту Бориспіль. 
  • чимало дешевих варіантів є у березні-квітні.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання квитків за маршрутом Київ – Нюрнберг:

Приклад бронювання квитків за маршрутом Київ – Нюрнберг – Київ:


Читайте також:

схожі