Ryanair знизив ціни: польоти по Європі від 2€!

Ірландський лоукостер Ryanair раптово знизив ціни на польоти по Європі: з Берліна в Данію можна полетіти за 2 євро, а з Мадрида на Майорку за 2,5 євро.

Головне:

  • низькі ціни є на польоти з листопада до березня.
  • зниження цін тимчасово і з часом вони зростуть. Встигніть купити.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: на сайті Ryanair.

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування, а ще – гарний настрій для відпустки.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6 євро за її розміщення на борту.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.

Як натрапляти на дешеві квитки від цього лоукостера читайте в спеціальному матеріалі MyCheapTrip – секрети Ryanair – квитки від 0.99 євро.


 Приклад бронювання квитків з Берліна в Данію за 1,94 євро в листопаді:

Приклад бронювання квитків з Мадрида на Майорку за 2,43 євро в березні:

Приклад найдешевших тарифів на квитки з Києва:


Читати також: