В аеропорту “Бориспіль” запрацює окремий термінал для лоукостерів

Ним стане термінал F, який розконсервують (після закриття в 2013) у квітні 2019 року. Туди переведуть лоукостерів та чартерні авіалінії. За словами гендиректора аеропорту, він ідеально підходить для Ryanair.


“Термінал F передбачає можливість пішохідних технологій (коли пасажири йдуть на посадку до літака пішки – MyCheapTrip), які дуже люблять авіакомпанії лоукост сегмента. У терміналі F це вирішується простіше, і, думаю, що протягом року він вийде на істотні обороти”, – сказав гендиректор аеропорту Павло Рябікін в ефірі радіостанції “Голос столиці”.

Також авіаперевізникам, які хочуть виконувати авіарейси в піковий час, буде запропоновано обслуговуватися не в терміналі D, а в терміналі F.

Раніше Рябікін повідомив журналістам, що лоукостер Ryanair дуже зацікавлений працювати в терміналі F, оскільки він краще підходить для їх моделі роботи. 

Поки що авіакомпанія буде обслуговуватися в терміналі D. Наразі це єдиний термінал для обслуговування пасажирів. Термінал B, побудований в 1965 році і значно розширений в 2006-2011 роки, закритий з 2014 року.

Термінал F був закритий в жовтні 2013 року, пропрацювавши всього три роки (відкриття відбулося у вересні 2010 року). Причиною став пасажиропотік в аеропорту – для його обслуговування цілком вистачає лише одного терміналу D, який розрахований на 15 млн пасажирів.

Нагадаємо, “Бориспіль” був готовий обслуговувати авіакомпанію Ryanair в нині законсервованому терміналі “F”, як тільки той забезпечить виконання 15 рейсів з аеропорту на добу. MyCheapTrip сподівається, що так і трапиться найближчим часом. 


 Читати також: