Розпродаж Easyjet: 130 000 квитків зі знижкою 25%!

Британський лоукост-перевізник запустив новий розпродаж квитків на багато напрямків по Європі – ціни від 5,9 євро. Можна легко комбінувати з перельотами Ryanair та WizzAir з України.

Головне:

  • компанія easyJet розпродує 130 000 авіаквитків на багато напрямків по Європі за ціною від 5,9 євро.
  • розпродаж триватиме до 13 листопада і актуальний для польотів з 28 листопада до 20 березня.
  • кількість акційних квитків обмежена.

Лайфхак – у цього лоукостера є невелика хитрість: чим більше квитків ви купуєте (на одного або на кількох людей), тим нижче підсумкова ціна. Тому збирайте друзів, рідних, знайомих і купуйте квитки на велику компанію!

Де бронювати: на сайті easyJet.

Маршрутна мережа перевізника:  http://www.easyjet.com/en/routemap. Одразу хочемо сказати, що easyJet в Україну не літає, але є прекрасні варіанти перельотів з Польщі і Угорщини. Туди можна дістатися на відомих вже Ryanair та WizzAir від 9 євро в один бік.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.

easyJet – британська лоукост-авіакомпанія, заснована в 1995 році. Базується в лондонському аеропорту Лутон. На даний момент компанія є однією з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи, виконуючи внутрішні і міжнародні рейси на більш ніж 300 напрямках, в понад 30 країнах. У 2012 році easyJet перевезла понад 50 мільйонів пасажирів.


 Приклад бронювання квитків з Кракова в Женеву всього за 190 гривень:


Читати також: