У Будапешт з Мукачево всього за 23€ – Укрзалізниця запустила прямий поїзд

Запустити пряме залізничне сполучення в Будапешт обіцяли вже давно, і от цей день настав – з вокзалу в Мукачево стартував перший поїзд до угорської столиці. Квитки коштують всього 23€, купити їх можна лише в касах вокзалів. 

Головне:

  • поїзд в Будапешт і назад до Мукачево курсуватиме щодня, це безпересадковий рейс. 
  • час в дорозі – 6 годин. 
  • поїзд належить до класу Інтерсіті з сидячими місцями 2 класу, сплячих вагонів немає. По дорозі робитиме 12 зупинок, 11 з них – в Угорщині.
  • рухомий склад, що курсуватиме, належить угорській залізниці. Україна ж відремонтувала колії і збудувала окрему платформу для потяга.
  • в Укрзалізниці також заявили, що працюють над відкриттям маршруту до Праги.

Потягу Будапешт-Мукачево присвоїли номер 34/33 і назву Latorca (“Латориця” – річка, що протікає через Мукачево). Раніше під такою ж назвою і номером курсував поїзд Будапешт-Захонь з причіпними вагонами до Києва.

З Будапешта потяг відправлятиметься з вокзалу Ньюгаті в 7:23, а в Мукачево прибуватиме о 15:20. У зворотному напрямку Latorca буде від’їжджати о 12:20, час повернення в Будапешт – 18:37. Повний графік дивіться нижче. 

По шляху проходження поїзд буде робити 12 зупинок, з них 11 в Угорщині і одну в Україні, в тому числі в Шольноке, Дебрецені, Ньіредіхазе, а також на прикордонних Захоні та Чопі, де пасажири будуть втрачати більше години часу на зупинки.

Альтернативний спосіб дістатися в Будапешт

У Будапешт можна дістатися і дешевше, але з пересадкою. Спочатку добираємося в угорський Дебрецен всього за 255 гривень, про це писали у спеціальному матеріалі (до речі, з Дебрецена є рейси в Париж за 9.99€). З Дебрецена їдемо в Будапешт на поїзді за 390 гривень або на BlaBlaCar від 100 гривень. Виходить дешевше, але тут вже річ у зручності і кількості пересадок.


 Так виглядає потяг Мукачево – Будапешт всередині:

Повний графік поїзда Мукачево – Будапешт: 


 Читайте також: