ЯК ДЕШЕВО дістатися в Дебрецен (від 255 гривень)

Дебрецен – друге за розміром місто в Угорщині. Погуляти тут, звісно, можна, але головне інше – з аеропорту Дебрецена можна долетіти на WizzAir за 9 євро в Італію, Францію, Британію, Німеччину і Нідерланди. 


Поїзд (найзручніший і найдешевший варіант)

Ми не будемо розписувати декілька варіантів переїзду з України в Дебрецен, бо їх не так і багато. Розкажемо лише про один найкращий і найбільш оптимальний – поїздом: можна звичайною електричкою або зручним Інтерсіті.

Пункт 1. Добираємось до міста Чоп. Є багато рейсів з більшості великих міст України. З Києва можна дістатися від 140 гривень, зі Львова – від 60 гривень, з Ужгорода – від 40 гривень. Квитки можна придбати на сайті uz.gov.ua.

Ми купили квиток на поїзд №601 Львів – Чоп (Тересва). Він відправляється о 20:40 зі Львова і прибуває у Чоп вночі о 03:30. Вартість повного квитка – 65 гривень без білизни і без напоїв.

Приклад бронювання квитків зі Львова до Чопа:

Пункт 2. Перетнути кордон з Угорщиною на поїзді. На залізничному вокзалі в Чопі купуємо квитки до Дебрецена. Їхня вартість близько 8 євро. Білетом можна скористатися у більшості поїздів (для Інтерсіті потрібно додатково докупити резервацію місця, яка коштує близько 2 євро).

Для того, аби сісти у поїзд, потрібно пройти митний контроль, який відкривається близько 5 ранку, тому нам треба почекати. Коли пройдете митницю, ідіть в поїзд Чоп-Захонь, який перевезе вас через україно-угорський кордон. Угорські прикордонники перевірять документи вже у поїзді.

Їхати недовго. Прибудете в Захонь близько 5 ранку (вже за угорським часом, тобто годину назад).

Дізнатися розклад потягів з Захоні в Дебрецен можна заздалегідь на сайті elvira.mav-start.hu. Новий квиток купувати не потрібно, діє той, що ви купили ще на станції в Чопі.

Розклад всіх потягів, які нам підходять:

По приїзду на залізничний вокзал Дебрецена ви можете одразу ж відправитись в аеропорт. Сідайте на автобус Airport1. Проїзд коштує близько 50 гривень. Аеропорт маленький, тому затримок під час проходження контролю тут немає.


Читати також: