LEO Express: знижка 19% на всі рейси з України

З нагоди 100-річчя заснування Чехословацької Республіки перевізник знижує ціни на 19,18% на більшість своїх рейсів, з України – на всі рейси. 

Головне:

  • акція діє на подорожі з 28 жовтня до 31 листопада.
  • квитки потрібно придбати до 25 жовтня.
  • щоб скористатись знижкою потрібно вести код 100років у спеціальне поле.
  • дешеві квитки за 3,5 євро є з Ужгорода в Кошице (Словаччина) і зі Львова в Краків. 
  • знижка діє на квитки в один бік.
  • кількість акційних квитків обмежена.

Важливо: подорожувати можете не лише по території минулої Чехословаччини. Код діє на всіх залізничних, автобусних та мікроавтобусних сполученнях позначених LE, LEB, LEM, а це всі рейси з України.

Дешеві квитки Львів – Краків (4,5 євро та 3,5 євро з кодом) є лише 22 та 28 листопада, а Краків – Львів 22 та 27 листопада. Значно більше квитків по 4,5 євро на рейси з 9 грудня 2018 року, але за такою ціною лише по одному квитку на рейс! Деталі цієї акції! 

Де купити: на сайті Leo Express. Після бронювання, на вказану вами електронну пошту, буде насілано квиток з кодом і місцем. Для подорожі не обов’язково мати роздрукований квиток, необхідно запам’ятати номер сидіння і код квитка, а також мати при собі документи.

Заміна та скасування квитків: квиток можна легко змінити, у тому числі дату і час поїздки. А от замінити, тобто скасувати бронювання, не вийде.

Програма лояльності Smile Club: у ЛЕО Експрес є програма лояльності під назвою Smile Club.  Для того, щоб стати її учасником, достатньо зареєструватися і почати подорожувати! І чим більше ви подорожуєте, тим більше преміальних крон Ви отримаєте на ваш рахунок. За допомогою LEO крон ви можете купити квитки, напої, екскурсії та інші цікаві послуги. Приємним бонусом участі у програмі лояльності є можливість скасувати квитки без зборів.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.

LEO Express – це чеська приватна транспортна компанія, що здійснює залізничні та автобусні перевезення у Європі, а з недавнього часу і в Україні.


 Приклад бронювання квитків Львів – Краків в один бік за 3,5 євро:


Читати також: