Квитки на автобуси LEO Express зі Львова у Польщу та Чехію за €4,5!

У продажу квитки з 9 грудня. З’їздити можна зі Львова в Краків, Катовіце, Богумін та Остраву.

Головне:

  • дешеві квитки зі Львова у Краків, Катовіце, Богумін та Остраву є з 9 грудня 2018 і до 31 березня 2019 року включно з новорічними та різдвяними святами!
  • при бронюванні рейсів в обидва боки застосовується знижка 20% і загальна ціна становить від 8,1 євро в обидва боки!
  • у продажу в наявності лише по одному квитку на кожен рейс!

Де купити: на сайті Leo Express. Після бронювання, на вказану вами електронну пошту, буде насілано квиток з кодом і місцем. Для подорожі не обов’язково мати роздрукований квиток, необхідно запам’ятати номер сидіння і код квитка, а також мати при собі документи.

Заміна та скасування квитків: квиток можна легко змінити, у тому числі дату і час поїздки. А от замінити, тобто скасувати бронювання, не вийде.

Програма лояльності Smile Club: у ЛЕО Експрес є програма лояльності під назвою Smile Club.  Для того, щоб стати її учасником, достатньо зареєструватися і почати подорожувати! І чим більше ви подорожуєте, тим більше преміальних крон Ви отримаєте на ваш рахунок. За допомогою LEO крон ви можете купити квитки, напої, екскурсії та інші цікаві послуги. Приємним бонусом участі у програмі лояльності є можливість скасувати квитки без зборів.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.

LEO Express – це чеська приватна транспортна компанія, що здійснює залізничні та автобусні перевезення у Європі, а з недавнього часу і в Україні.


 Приклад бронювання квитків Львів – Краків в обидва боки за 8,1 євро:

 Приклад бронювання квитків Львів – Богумін в обидва боки за 8,1 євро:


Читати також: