Lauda літатиме з Києва в Штутгарт вже з листопада

Ірландському лоукостеру Ryanair, мабуть, так добре в Україні, що він запускає сюди і рейси своєї меншої дочки – Laudamotion. Так-так, це саме та компанія, яка проводить розпродажі квитків по 0,99€.

Головне:

  • Laudamotion відкрила рейси з Києва в німецький Штутгарт, польоти почне виконувати з 6 листопада 4 рази на тиждень – щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці та щонеділі;
  • квитки вже є в системі бронювання перевізника;
  • їх продають за ціною від 19.9€ в один бік та від 39.9€ в обидва боки;
  • у вартості найдешевших квитків лише ручна поклажа.

Розклад рейсів Київ – Штутгарт:

Напрямок Коли літатиме Відколи Вартість
Київ – Штутгарт – Київ пн, ср, пт, нд з 6 листопада 2019 від 19.9 євро

Де шукати квитки: на сайті Laudamotion.

Багаж: вимоги до багажу в авіакомпанії такі ж, як і в Ryanair – лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Карта польотів Ryanair та Lauda з Києва

Laudamotion – це австрійська бюджетна авіакомпанія, 100% акцій якої належать ірланському лоукостеру RyanAir. Створили її ще в 2004 році з назвою Amira Air, а 2 роки тому перейменували в Laudamotion. Компанія відома своїми розпродажами квитків за 0.99€, сподіваємось, щось подібне буде і на рейсах з України. Штаб-квартира знаходиться у Відні, флот налічує 19 літаків сімейства Airbus. Авіакомпанія обслуговує 49 маршрутів у 18 країнах.


Приклад бронювання квитків з Києва у Штутгарт


Читайте також: