Експрес в аеропорт Бориспіль курсуватиме цілодобово (оприлюднили розклад)

Потяги курсуватимуть між головним залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, свідчить офіційний розклад Укрзалізниці.

Головне: 

  • основний інтервал складе близько години, при цьому в ранковий і вечірній час інтервал буде менше – в середньому 27-44 хвилин.
  • час в дорозі в напрямку аеропорту складе 37-38 хвилин і 39-44 хвилини в напрямку Києва.
  • експрес курсуватиме з залізничного вокзалу Київ-Пасажирський і робитиме всього одну зупинку – на станції Дарниця.
  • вартість проїзду – 80 гривень в один бік.
  • придбати квитки можна буде в “два кліка” через спеціальні термінали самообслуговування, які встановлять на вокзалі Київ-Пасажирський, на Дарницькому вокзалі і в аеропорту.
Розклад рейкового автобусу в аеропорт розмістили на київському вокзалі

Будівництво та тестування

Стартувало будівництво швидкісної залізничної лінії у травні поточного року. За цей час робітники добудували в бік аеропорту 1400 метрів колій і змонтували естакаду завдовжки 272 метри над трасою Київ-Харків. На Центральному залізничному вокзалі реконструювали платформу №14, звідки стартуватиме експрес. На фінальній стадії зараз будівництво кінцевої станції “Бориспіль-аеропорт” поруч з терміналом D і облаштування прилеглої території.

“За планом між терміналом аеропорту і платформою експресу буде крита галерея. Це зручно – дощ або сніг пасажирам не зашкодять”, – повідомили в “Укрзалізниці”.

Возити пасажирів від вокзалу до “Борисполя” буде п’ять рейкових автобусів польської фірми Pesa: чотири – на маршруті і один резервний. Вони були відремонтовані в локомотивному депо “Гречани”: автобуси пофарбували і облаштували інтер’єр салонів. У кожному встановили 90 сидінь синього кольору: по два з одного боку і по три з іншого. Розміщені вони один навпроти одного.


Читайте також: