Лоукостер Eurowings з Lufthansa Group почне літати в Україну

Квитки уже в продажу – щоправда поки лише на один рейс. Старт польотів запланований на осінь цього року. 

Німецький лоукостер Eurowings, що входить в Lufthansa Group, відкрив продаж квитків на рейси в Україну. Про це повідомляє видання avianews.

Перший рейс за маршрутом Дюссельдорф-Київ запланований на 1 вересня. Регулярність рейсів – три рази в тиждень по понеділках, середах і п’ятницях.

Eurowings вже запросила права на маршрут в Національному управлінні цивільної авіації Німеччини, повідомляють у виданні.

Ціна квитка від $49,99 в одну сторону за тарифом Basic. Він включає перевезення тільки одного предмета ручної поклажі. Його габарити не повинні перевищувати 55х40х23 см, а вага 8 кг. Якщо пасажир візьме з собою більш важку ручну поклажу, з нього знімуть штраф $55 біля виходу на посадку.

Також за $9 пасажир може докупити послугу пріоритетної посадки. Вона дає можливість взяти в салон літака друге місце ручної поклажі з габаритами до 40х30х10 см.

Планувалося, що Eurowings почне літати в Україну ще в 2018 році двома рейсами з Берліна і Дюссельдорфа. Але лоукостер тоді передумав.

З 2009 до 2010 року в Україні працював інший лоукостер з Lufthansa Group – Germanwings. Він літав за маршрутом Київ-Кельн, але не витримав конкуренції з Wizz Air і згорув польотну програму через низьке завантаження літаків.


Приклад бронювання квитків з Києва у Дюссельдорф:


Читайте також:

схожі