Чартерні рейси з Варшави від 91€ у два боки з багажем!

Польська фірма Rainbow Tours продає авіаквитки на багато чартерних рейсів за чудовою ціною: з Варшави у Єгипет, Марокко, Домінікану, Таїланд, Шрі-Ланку, В’єтнам від 91€ до 419 євро у два боки!

Головне:

  • є дешеві авіаквитки з Варшави у Хургаду (Єгипет) від €91 у два боки, Коломбо (Шрі-Ланка) від €396 у два боки, Банджул (Гамбія) від €372, Хошимін (В’єтнам) від €372, Агадір (Марокко) від €116, Домініканська Республіка від €419 у два боки.
  • переліт чартерними авіалініями з польської столиці Варшави.
  • рейси прямі, окрім тих, що в Африку – там є коротка пересадка.
  • у вартості є багаж до 20 кілограмів, це ж скільки всього можна з собою привезти!

кількість дешевих квитків обмежена.

Де купувати: на сайті чартерного перевізника Rainbow.

Радимо скористатися такими порадами перед тим, як бронювати квитки:

  • обирайте не англомовну, а польську версію сайту, не зрозуміло – скористайтесь перекладачем. На англомовній версії іноді бувають глюки.
  • перед оплатою сайт запропонує вам оплату не в злотих, а в USD за поганим курсом, щоб цього уникнути, потрібно натиснути Cancel на цьому (чи схожому) екрані:

Як дістатися до Варшави

Все дуже просто, зробити це можна або на WizzAir або на Ryanair. Квитки будуть коштувати від 9.99 євро, або 18 євро в обидва боки. Зверніть увагу, чартерний перевізник літає з аеропорту Варшава Шопен, тому вигідніше з Києва летіти на ВіззЕйр, тоді не треба змінювати аеропорт. Бо Ryanair літає в аеропорт Модлін.

Але зверніть увагу: переліт з Варшави з багажем, тому якщо хочете мати його – докупіть і на квитки Ryanair чи WizzAir.

Як зекономити ще більше

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Цими ж промокодами можна скористатися і в Україні і дістатися в аеропорт абсолютно безкоштовно! 


 Приклад бронювання квитків з Варшави на Домінікану і назад уже в листопаді:

Приклад бронювання квитків з Варшави в Коломбо і назад уже в листопаді:


 Читайте також: