З Києва в словацькі Татри всього за 50€ в обидва боки

Засиділися вдома на дивані? Пропонуємо покататися на лижах в словацьких Татрах з перельотом від SkyUp за копійчані 25 євро в один бік. 

Татри — найвища частина Карпат, що знаходиться в Словаччині (3/4 площі) і Польщі (1/4 площі). Попрад відомий словацький курорт, який розташовується в долині між Високими і Низькими Татрами. Старовинні замки, що височиють на пагорбах, крижані печери, термальні джерела, засніжені вершини, національна кухня – все це чудовий Попрад.

Головне: 

  • це не розпродаж, але SkyUp знизив ціну на переліт з Києва в Попрад майже вдвічі. 
  • дат дуже багато в січні-березні.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та багаж оплачуються окремо. Якщо хочете взяти з собою ще й власне спортивне спорядження, доведеться доплатити ще 817 гривень за переліт в один бік.

Віза: для відвідування Словаччини громадянам України достатньо мати при собі біометричний паспорт або шенгенську візу.

Квитки доступні для бронювання на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Що включено: тільки ручна поклажа вагою до 7 кг. Також доведеться доплатити за вибір місця та бортове харчування.Як і у всіх лоукостерів – багаж за окрему платню в мінімальному тарифі Basic.

Обмін та повернення квитків: квитки за тарифом Basic не підлягають обміну і поверненню. 

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький. Засновником виступило ТОВ “ACS-Україна” Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Перший політ лоукостер здійснив 21 травня 2018 року. 30 травня 2018 року Державіаслужба України задовольнила прохання SkyUp Airlines на право реалізації польотів за 55 напрямками.


Приклад бронювання квитків з Києва в Попрад в обидва боки в лютому:

Приклад бронювання квитків з Києва в Попрад в обидва боки в березні:


 Читайте також: