Український лоукостер SkyUp відкрив продаж квитків! Ціни від 30 євро!

Мінімальні ціни в один бік в Тбілісі – від 1508 грн, в Софію – від 1508 грн, в Попрад – від 987 грн, в Барселону – від 1508 грн. Літати лоукостер почне з кінця грудня. 

Куди летимо?

Український лоукостер SkyUp Airlines відкрив продаж на міжнародні рейси. Раніше менеджмент авіакомпанії обіцяв, що це станеться саме в жовтні. Усіх цікавило куди саме літатиме нова авіакомпанія, яка до цього виконувала лише чартерні перевезення. Отже, тепер маємо перелік напрямків з Києва:

  • Барселона з 29 грудня щосереди та щосуботи. Раніше в компанії говорили, що запустять рейс в Барселону з 14 листопада. 
  • Попрад (Словаччина) з 29 грудня щочетверга та щонеділі.
  • Софія 28 грудня, 4 та 11 січня.
  • Тбілісі з 23 грудня двічі на тиждень щочетверга та щонеділі.

У системі бронювання на сайті авіаперевізника зараз доступні рейси до кінця березня.

Мінімальна вартість квитків з Києва у Барселону, Тбілісі та Софію становить 1510 грн (приблизно 46€) в один бік та 3165 (99€) в обидва.

Мінімальна вартість квитків у Попрад – 988 грн (30€ в один бік), проте у зворотній бік на даний момент доступні квитки від 3152 грн (98€).

Рейси виконуватимуться літаками Boeing 737-800. Також нагадаємо, що раніше авіакомпанія SkyUp Airlines підписала контракт на поставку п’яти нових літаків Boeing 737-MAX.

Що з багажем та іншими послугами?

Як і у всіх лоукостерів – багаж за окрему платню в мінімальному тарифі Basic. З собою тільки ручна поклажа вагою до 7 кг. Також доведеться доплатити за вибір місця та бортове харчування.

Квитки за тарифом Basic не підлягають обміну і поверненню. Тариф Standard крім ручної поклажі дозволяє провозити один чемодан вагою до 23 кг і міняти квиток зі штрафом, а тариф Flex крім послуг тарифу Standard включає можливість скасування квитка після оплати штрафу.

Де бронювати?

Квитки доступні для бронювання на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Що за компанія?

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький. Засновником виступило ТОВ “ACS-Україна” Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Перший політ лоукостер здійснив 21 травня 2018 року. 30 травня 2018 року Державіаслужба України задовольнила прохання SkyUp Airlines на право реалізації польотів по 55 напрямкам.


 Читайте також:

 

схожітеги