З Києва та Львова в Ейндховен від 28€ в обидва боки

Рекордна ціна на комбінований переліт у Нідерланди! Авіаквитки з України в Ейндховен з пересадкою у Кракові – лише від 28 євро у два боки! А з Ейндховена до Амстердама – рукою подати. 

Ейндховен – центр сучасного мистецтва і дизайну. Свого часу місто «підняла» компанія «Філіпс», яка заснувала тут свою штаб-квартиру. Не так давно корпорація переїхала до столиці, і Ейндховену нічого не залишалося, як робити ставку на сучасність. Сьогодні Ейндховен – це житлові будинки з різнокольоровими асиметричними вікнами, супермаркети під обтічними скляними куполами з трикутних панелей і автобусні зупинки з дахами, засадженими квітами.

Головне:

  • рейси з пересадкою в Польщі.
  • найдешевші варіанти перельотів є у січні 2019 року.
  • у вартість включена лише ручна поклажа – безкоштовно можна брати з собою лише один предмет малої поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см.
  • можна поїхати по безвізу або ж шенгенській візі.

Дати: різні в січні 2019-го.

Вартість: 28 євро зі Львова та 35 євро з Києва.

Де купити: на сайті Ryanair.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Як дістатися до Кракова

Все дуже просто, зробити це можна на Ryanair за 9.99€ (або навіть дешевше під час різноманітних розпродажів). Перевізник літає в Краків з Києва та Львова. Є варіанти дістатися в це польське місто значно дешевше – від 136 гривень. Про це розписали у спеціальному матеріалі.

З Ейндховена в Амстердам

З аеропорту Ейдховена ходить прямий трансфер в столицю Голландії. Щоправда коштує він аж 25 євро в один бік або 40€ в обидва. Так дорого саме через те, що лоукостери не літають в аеропорт Амстердама – там адміністративні збори непідйомні для бюджетних перевізників. Ryanair і WizzAir знайшли вихід – вони літають в аеропорт міста Ейндховен, звідти до самого Амстердама півтори години їзди.

Підрахуємо гроші

Найдешевший варіант дістатися до Кракова – 136 грн х 2 = 272 грн = 8,5€ + 19€ (Краків-Ейндховен-Краків) = 27,5€

Якщо летіти повністю на Ryanair: 18€ (Київ-Краків-Київ) + 18€ (Краків-Ейндховен-Краків) = 36€

Як зекономити ще більше

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Цими ж промокодами можна скористатися і в Україні і дістатися в аеропорт абсолютно безкоштовно! 


Приклад бронювання квитків з Кракова в Ейндховен в обидва боки:

Приклад бронювання квитків зі Львова в Краків в обидва боки на потрібні дати:


Читайте також: