З Києва на Шрі-Ланку всього за 98€ в один бік

Часто на Шрі-Ланку бувають дешеві квитки з Варшави, але навіть звідти варіантів за 98€ в один бік ще не було. А тут прямо з Києва та ще й такою солодкою ціною. 

Головне:

  • багато квитків з Києва на Шрі-Ланку є в березні (з 19 до 30 березня). І прикро, що лише в один бік, назад доведеться повертатися за повну вартість – від 395€. Але чому б не лишитися на Шрі-Ланці довше, в очікуванні дешевих квиточків додому.
  • рейси є і з інших українських міст, щоправда від 132€ в один бік. Можна вилетіти з таких міст – Львів, Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Чернівці, Запоріжжя, Харків чи Вінниця.
  • у вартості є харчування та багаж до 23 кілограмів, це ж скільки цейлонського чаю можна з собою привезти!
  • кількість дешевих квитків обмежена.

Де бронювати: на сайті МАУ.

Віза: туристична віза на Шрі-Ланку оформлюється вже по прильоту в країну, але попередньо потрібно зареєструватися на сайті www.eta.gov.lk і отримати відповідне підтвердження. Безкоштовна віза дійсна до 30 днів, за довший термін перебування треба платити.

ПрАТ «Міжнародні Авіалінії України» – приватна українська авіакомпанія, що була заснована як державна компанія в 1992 та повністю приватизована в 2011. Базовим аеропортом МАУ є аеропорт «Бориспіль». Основні напрямки — Західна Європа, Близький Схід, СНД, Азія.


 Приклад бронювання квитків з Києва в Коломбо уже в березні:

Приклад бронювання квитків з Києва в Коломбо в обидва боки уже в березні:


 Читайте також: