З Кракова до Барселони всього за 9€ в один бік у грудні

Такі низькі ціни на переліт до Барселони пропонує ірландський лоукостер Ryanair. Є багато дат у грудні. До Кракова можна дістатися від 136 гривень в один бік. 

Барселона – головна туристична перлина Іспанії і друге за величиною місто Піренейського півострова. Барселона розташована на північному сході країни в 120 кілометрах від іспано-французького кордону і є столицею автономної провінції Каталонія – найважливішого з економічної точки зору регіону Іспанії. Місто є важливим промисловим і торговим центром не тільки Іспанії, але і всієї Європи. Порт Барселони входить в десятку найбільш завантажених портів Європи, а аеропорт Ель Прат – найбільший серед всіх аеропортів, розташованих на Середземному морі.

Дати: різні у грудні цього року.

Важливо: з Кракова Ryanair літає в два різних аеропорти – Ель-Прат (можна дістатися в центр Барселони на метро за 3 євро) і Барселона-Жирона (треба їхати більше години на автобусі від 7 євро). Рейси в основний аеропорт можна знайти від 12 євро, а в аеропорт Жирони – від 9.99 євро.

До Кракова можна дістатися від 136 гривень. Розписали всі можливі варіанти у спеціальному матеріалі. 

Що входить у вартість: лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Де купити: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті Ryanair.

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування, а ще – гарний настрій для відпустки.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair вводить нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6 євро за її розміщення на борту.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо їдете в Європу компанією – беріть там таксі, так дешевше, бо громадський транспорт в ЄС дорогий (метро коштує 1-5 євро). Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber.

Як натрапляти на дешеві квитки від цього лоукостера читайте в спеціальному матеріалі MyCheapTrip – секрети Ryanair – квитки від 0.99 євро.


 Приклад бронювання квитків з Кракова в Барселону (аеропорт Жирона) за 9,99 євро в грудні:

Приклад бронювання квитків з Кракова в Барселону (основний аеропорт Барселони) за 12 євро в грудні:


Читайте також: