В Україні планують побудувати три аеропорти

В Україні планують побудувати три аеропорти. Два з них з’являться на Сході, а ще один – на Закарпатті. Заявив президент Зеленський. 

В Україні планують побудувати ще три аеропорти. Про це 25 листопада під час форуму Міністерства інфраструктури «Велике будівництво»: Авіація. Туризм» заявив президент Володимир Зеленський.

«Сьогодні Україна інвестує мільярди гривень в модернізацію регіональних аеропортів. Це нові злітно-посадкові смуги, це нові термінали: у Чернівцях, Рівному, Житомирі, Кривому Розі, Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, на Одещині, в Херсоні, Вінниці, в Полтаві, а також ми готуємося до будівництва ще двох (нещодавно ми вирішили – це стратегічне питання) на Сході України і ще одного аеропорту на Закарпатті. Ми дійсно зшиваємо нашу державу відкритим небом», – зазначив Зеленський.

Водночас міністр інфраструктури Олександр Кубраков уточнив, що на Донбасі один аеропорт планують побудувати поблизу Маріуполя, а інший – біля Краматорська або Слов’янська. Наразі тривають консультації з військовими щодо безпечності їх розміщення. На Закарпатті летовище планують збудувати поблизу Мукачево.

Зеленський запевнив, що Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об’єднаних проєктів в авіабудівництві.

«Ми маємо підтвердження економічної доцільності цього нашого проєкту від наших французьких консультантів, що стосується нашого національного перевізника. Однак втілення цієї ідеї передбачає не лише збільшення прибутку та пасажиропотоку, але і в цілому – питання статусу, іміджу, престижу нашої держави», – вважає Зеленський.


Читати також:

схожі