Україна – дивовижна не лише своїми людьми, а й природніми та архітектурними памʼятками. Ми зібрали для вас цікаву добірку місць, відомих у світі і знайшли для них нічим не гірші українські аналоги. Просто порівняйте!
Плебанівка – місце для фанатів Гаррі Поттера
Плебанівка на Тернопільщині славиться своїм красивим віадуком часів Австро-Угорської імперії. Він аж надто вже нагадує красивий міст, знятий у Шотландії фільммейкарами “Гаррі Поттера”.
Цей красень досі працює, помилуватися його міццю і величчю приїжджають мандрівники з різних куточків України. Тому не забудьте завітати і зробити класних світлин, ніби з магічного світу по дорозі в Хогвартс.
Наші акаунти в соцмережах:
Телеграм-канал, Instagram, YouTube та Тік-Ток.
Карнавали на Буковині не гірші за Ріо-де-Жанейрщину
Ох, ці вечорниці на Закарпатті. Скільки в них краси, енергії, автентичності та навіть трохи магії. Бразильським карнавалам ще й повчитися треба. Особливо якщо приїдете сюди на Маланку і візьмете участь у тематичному фестивалі.
Чернігівська романтика
Знамените озеро у формі серця є не лише в Японії, а і на Чернігівщині. Якщо більш конкретно – поблизу селища Олешня. Побачити його у такому романтичному вигляді можна лише з повітря, тому треба запасатися квадрокоптером, коли їхати сюди. Втім навіть без нього відпочинок вийде не гіршим, адже біля озера чимало відпочивальників та охочих скупнутися у прохолодній літній водичці.
Українське сафарі
Про Асканію Нову вже чули, мабуть, усі. Втім побував там далеко не кожен, тож якщо ви читаєте цей текст – це точно знак знайти час і поїхати на чарівну Херсонщину. Тим більше, що красивих місць там на пальцях не перелічити (просто прогорніть статтю трохи нижче.)
Наші акаунти в соцмережах:
Телеграм-канал, Instagram, YouTube та Тік-Ток.
Рожеві озера Херсонщини
Ще одна дууууже Інстаграмна локація. Влітку тут справжній ажіотаж, тому намагайтеся приїхати якомога раніше зранку. Рожевих озер на Херсонщині одразу кілька. Цей здавалось би неприродній для води колір, водойми отримують завдяки водорості — Дуналіелла Саліна, яка здатна вижити в соляному розчині озер Арабатської стрілки та виробляє каротиноїди, які при пекучому сонці надають воді оригінального рожевого забарвлення. Завдяки цій же мікроводорості схожу історію має озеро Ретба, що в Сенегалі.
Міні-Сахара в Україні
Україна справді багато на природні красоти: у нас і моря, і гори, і рожеві озера, і навіть власна пустеля є. На Херсонщині знаходиться один з найбільших піщаних масивів у сухостеповій частині Європі. Поміж Чорним морем на заході та Каховкою на сході розмістились вони — Олешківські піски. Це цікаве місце в Україні, заманює в свої тенета все більше відвідувачів , які часто порівнюють Олешківські піски із самою Сахарою.
Українська Венеція
Українське місто Вилкове ще наскільке забите туристами, як італійська Венеція, тому треба встигнути застати цей момент і поглянути на його автентику та красу природи, адже повірте – кілька десятиліть і доведеться вже ставати в чергу, аби побачити українське місто на воді. У Вилкове відсутні звичне нам планування вулиці чи навіть тротуар, натомість тут численні канали та човни, як найпопулярніший засіб пересування. А ще Вас приємно здивує чисте повітря та можливість влаштувати фотосесію, без туристів на задньому плані.
Український Єрусалим
Це, мабуть, перша в цьому списку навмисна копія. Але від того не менш красива. На Тернопільщині, у духовному центрі «Зарваниця» два роки тому освятили унікальний комплекс копій споруд Святої Землі. У Зарваницькому духовному центрі також відтворені Сходи Покаяння (Святі Сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до преторію Пилата, Гетсиманський сад, де Божий син молився перед тим, як його схопили, Левові ворота та Вежа Давида. Цікаве місце наповнене молитвою, вірою та набожністю і неодмінно варте того, аби його відвідати.
Японія в Києві
Коли говориш “сакури в Україні”, одразу на думку приходить Ужгород, правда ж? Але знайте, що в Києві дика вишня також цвіте … і не менш красиво. В парку Кіота є ціла вулиця, на які можна зробити красиві фото під час цвітіння дерев. Повірте, красою сакури нічим не відрізняються від японських – от тільки місце давно вже відоме киянам і гостям міста, тому доведеться прокинутися дуже рано, аби застати його малолюдним.