В Марокко з України всього за 55 євро в обидва боки літаком

Марокко – унікальна країна, де кози пасуться на деревах, бо трави не вистачає. А ще тут є два міста, які входять до складу ЄС, хоч сама країна знаходиться на африканському континенті. Злітати туди можна всього за 55 євро, якщо зробити пересадку в Кракові. 

Головне:

  • прямих рейсів з України в Марокко немає, потрібно обов’язково робити пересадку в Польщі або Угорщині і летіти з Ryanair. Найдешевші квитки бачимо з Кракова в Марракеш – всього за 45 євро в один бік. До Кракова можна дістатися від 136 гривень, розписали нижче.
  • для відвідування Польщі необхідна шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізу. Для відвідування Марокко потрібно оформити окрему візу, умови читайте нижче.
  • кількість дешевих квитків обмежена.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Дати: різні у грудні та січні. Наприклад, 3 – 7 грудня.

Де купити: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6 євро за її розміщення на борту.

Віза в Марокко

Для відвідування Марокко українцям потрібно оформити візу. Робиться це все дуже швидко, документів багато не треба і розглядають заявку у темпах. Якщо постаратися, можна впоратися за 3-4 дні, але може затягнутися і до тижня. Звичайна туристична віза має термін дії – 90 днів.

Віза в Марокко обійдеться вам в 15 доларів, що зовсім не дорого. До речі, шанси на те, що вам відмовлять у видачі – мізерно малі. Якщо ваші документи будуть у повному порядку, то через деякий час ви зможете насолодитися усіма численними пам’ятками Марокко. Так що буде розумно розглянути Марокко в якості місця проведення вашої відпустки.

Як дістатися до Кракова

Все дуже просто, зробити це можна на Ryanair за 9.99€ (або навіть дешевше під час різноманітних розпродажів). Перевізник літає в Краків з Києва та Львова. Є варіанти дістатися в це польське місто значно дешевше – від 136 гривень. Про це розписали у спеціальному матеріалі.

Як зекономити ще більше

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Цими ж промокодами можна скористатися і в Україні і дістатися в аеропорт абсолютно безкоштовно! 


 

Приклад бронювання квитків з Кракова в Марокко в обидва боки:


Читайте також: