В Італію за 39 євро в один бік

Прекрасний тариф від українського лоукоста SkyUp – летимо в Катанію восени всього за 39 євро. Щоправда квитки в зворотній бік поки недоступні для бронювання. 

Катанія – друге за величиною місто Сицилії, розташоване біля підніжжя діючого вулкана Етна. Саме Етну можна назвати найголовнішою і найпопулярнішою пам’яткою Катанії, багато туристів прагнуть піднятися на її вершину. Місто щедре на сонце за будь-якої пори року. 

Головне: 

  • летіти будемо українським лоукостом SkyUp, якщо купувати за 3 місяці, діють знижені тарифи – в один бік переліт в Катанію обійдеться в 39 євро. Квитки в зворотній бік поки недоступні. Треба трохи почекати, поки SkyUp відкриє бронювання на зимовий період.
  • виліт з Києва, рейси з інших міст в Катанію поки недоступні.
  • у вартість включене лише перевезення ручної поклажі на борту літака.

Придбати квитки можна на офіційному сайті SkyUp або Kiwi

Що включено: тільки ручна поклажа вагою до 7 кг та сумарними габаритами до 115 см. За вибір місця та бортове харчування треба доплачувати, як і у всіх лоукостів.

Обмін та повернення квитків: квитки за тарифом Basic не підлягають обміну і поверненню. 

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн.