SkyUp: перельоти по Україні всього за 16€

Неймовірно крута пропозиція від українського лоукост-перевізника SkyUp – рейси з Києва та Харкова в Одесу і навпаки і досі продають всього за 500 гривень, а це ж вдвічі дешевше за місце в першому класі Інтерсіті+.

Головне: 

  • квитки за найнижчими цінами є на кінець травні – початок червня, саме тоді SkyUp починає літати за внутрішньоукраїнськими рейсами.
  • за весь час продажу квитків компанія ще не піднімала ціну, але все можливо – тому для впевненості краще забронюйте, якщо вже знаєте потрібну дату.
  • якщо порівняти з квитками, які пропонує Укрзалізниця, то рейси SkyUp більш вигідні.
  • час в дорозі – всього 1 година.

Придбати квитки можна на офіційному сайті SkyUp або Kiwi

Що включено: тільки ручна поклажа вагою до 7 кг та сумарними габаритами до 115 см. За вибір місця та бортове харчування треба доплачувати, як і у всіх лоукостів.

Обмін та повернення квитків: квитки за тарифом Basic не підлягають обміну і поверненню. 

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків з Харкова в Одесу:

Приклад бронювання квитків з Києва в Одесу:

Приклад бронювання квитків з Одеси в Харків: