SkyUp переїжджає з Жулян в Бориспіль

Український лоукост з 31 березня здійснюватиме польоти з терміналу F аеропорту “Бориспіль”. На графік це суттєво не вплине, заявили в авіакомпанії. 

Головне:

  • зміни вступають в силу 31 березня, але авіакомпанія переїжджатиме в новий аеропорт поступово. Місце вильоту треба дивитися в розділі “Мої квитки” на сайті SkyUp. 
  • зміни пояснили розширенням флоту авіакомпанії і тим, що маленький аеропорт “Київ” більше не в змозі обслуговувати компанії, треба більше простору.
  • до речі, термінал F зараз на реконстуркції, відкриють його в кінці березня.
  • туди переїде також ірландський лоукост Ryanair.

Придбати квитки можна на офіційному сайті SkyUp. 

Повна інформація: 

З 31 березня флот українського лоукостера SkyUp Airlines буде базуватися в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Раніше літаки авіакомпанії розміщувалися на території Міжнародного аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського. Рішення про зміну аеропорту базування було прийняте у зв’язку з обмеженнями щодо експлуатації повітряних суден, які на сьогоднішній день існують в аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського.

«SkyUp Airlines розвивається дуже динамічно, у планах компанії – збільшення флоту та кількості напрямків. Уже зараз ми бачимо, що аеропорт «Київ» працює з нашими важкими літаками на межі своїх можливостей як з точки зору їхньої експлуатації, так і з точки зору експлуатаційних характеристик  злітної смуги. Тому нами було прийняте рішення про розміщення літаків SkyUp Airlines на території аеропорту “Бориспіль”, в терміналі F, який після ремонту та деяких змін буде відкритий наприкінці березня. Для нас це наступний етап у розвитку, подальшому відкриттю нових напрямків та збільшення частот», – прокоментував подію Євген Хайнацький, генеральний директор українського лоукостера SkyUp Airlines.

Зміна аеропорту суттєво не вплине на графіки виконання запланованих рейсів – уся польотна програма буде виконана за графіком, пасажири не відчують дискомфорту в зв’язку зі змінами. Перенесення рейсів до нового аеропорту відбуватиметься поступово, про що пасажирів буде проінформовано завчасно.

Що за компанія?

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький. Засновником виступило ТОВ “ACS-Україна” Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Перший політ лоукостер здійснив 21 травня 2018 року. 30 травня 2018 року Державіаслужба України задовольнила прохання SkyUp Airlines на право реалізації польотів за 55 напрямками.


 Читайте також: