В Афіни за 22 євро в один бік прямим рейсом

З травня грецький уряд пообіцяв відкрити кордони для іноземців! Тож сподіваємось на це, а якщо ні – Ryanair безкоштовно дозволяє змінювати дати. 

Афіни – це не просто місто-столиця. Саме тут народилася класична Греція, а значить і західна цивілізація загалом. Ryanair пропонує прекрасний варіант, щоб злітати в Афіни у травні.

Головне:

  • летимо прямим рейсом з Ryanair з Києва у травні з аеропорту “Бориспіль”.
  • переліт в один бік обійдеться в 22 євро, в обидва – від 45 євро. 
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена.
  • з 14 травня у Греції обіцяють відкрити кордони для іноземних туристів. Для поїздки мандрівники повинні будуть відповідати одній із трьох умов: бути вакцинованими від коронавірусу, мати антитіла або негативний результат тесту на COVID-19.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair / Kiwi або Aviasales.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


Приклад бронювання квитків з Києва в Афіни: 

схожі