Ульотний вікенд від МАУ: у США та Канаду за 424 євро в обидва боки

Варто було тільки Ryanair зайти в Україну, як МАУ ледь не щотижня почала організовувати розпродажі. Цього разу роздають квитки з Києва, Вінниці, Харкова, Одеси та Запоріжжя в Торонто та Нью-Йорк. 

Головне:

  • квитки за акційними цінами будуть доступні для бронювання з 1 грудня до 2 грудня.
  • дешеві варіанти доступні лише за умови придбання квитка в обидві сторони маршруту.
  • кількість квитків за цією пропозицією обмежена. Авіакомпанія МАУ залишає за собою право в будь-який момент без попереднього повідомлення змінювати заявлені тарифи і збори.
  • діє лише на рейси МАУ і не поширюється на рейси авіакомпаній-партнерів (квитки на які теж можна купити через сайт МАУ).

Акція діє: 1 та 2 грудня 2018.

Подорожі: з 1 лютого 2019 по 15 квітня 2019.

Що включено: ручна поклажа, багаж та харчування на борту.

Де бронювати: на сайті МАУ.

Міжнародні авіалінії України – приватна українська компанія, що здійснює понад 300 рейсів щотижня. Досить довгий проміжок часу МАУ була монополістом українського ринку і ставила ті ціни, які були вигідні керівництву. Але цього року з Києва та Львова почав виконувати польоти ірландський лоукостер Ryanair, і МАУ довелося значно знижувати тарифи та проводити розпродажі частіше.  “Міжнародні авіалінії України” співпрацюють з авіакомпаніями по всьому світу на підставі 126 угод. Завдяки мережі партнерів МАУ пропонує понад 3 тис. напрямків в Європі та світі. Флот МАУ складається з 19 літаків типу “Боїнг-737” в конфігурації бізнес- і економ-класу.


Приклади цін на рейси з Києва:

Приклади цін на рейси з Вінниці:


Читати також: