У Стокгольм з Києва всього за 36€ в обидва боки літаком

Стокгольм – місто, схоже на казку: пряникові будиночки, яскраві кольори і найвідоміше у світі метро. Зараз є прекрасна можливість злітати туди всього за 18 євро в один бік або 36 євро в обидва.

Стокгольм – найбільше місто в Швеції і в Скандинавії, столиця королівства Швеції, розташована на її східному узбережжі. Місто стоїть на 14 островах. Стокгольм – місто з найбільшою щільністю галерей і музеїв в світ. Щороку сюди з’їжджаються найрозумніші люди світу, бо саме в Стокгольмі вручають Нобелівську премію.

Головне:

  • летимо компанією Ryanair з київського аеропорту Бориспіль, рейси прямі, вечірні – туди о 9 вечора, назад о 5 вечора.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена, але, якщо не спішите, можна почекати більших розпродажів від Ryanair і купити квитки навіть дешевше.

Що подивитись у Стокгольмі: метро, Парк Кунгстредгорден, замок Дроттнінггольм, Стокгольмська ратуша, парк атракціонів Grona Lund Tivoli, церква святого Миколая, центр сучасного мистецтво.

Віза: відвідати Стокгольм можна при наявності біометричного паспорта або шенгенської візи.

Де купити: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики. АЛЕ у листопаді Ryanair увів перехідний період, штраф за порушення правил поки не братимуть. 

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.


 Приклад бронювання квитків з Києва в Стокгольм в обидва боки в лютому:

Приклад бронювання квитків з Києва в Стокгольм в обидва боки в лютому:

Приклад бронювання квитків з Києва в Стокгольм в обидва боки в лютому:


Читайте також: