У Рим за 19 євро в один бік

Найдешевші прямі рейси з України в Італію виконує Ernest Airlines, але навіть вони задорогі. Коштують від 120 євро в обидва боки. А от з пересадками в італійську столицю можна дістатися від 39 євро в обидва боки. 

Як то кажуть, всі дороги ведуть в Рим – вічне місто, засноване ще в 753 році до нашої ери, столиця Італії, її культурний, фінансовий і туристичний центр. Місто розташоване на захід від центру Апеннінського півострова, поблизу місця злиття річки Тібр і Тірренського моря. Його площа становить 1285 кв. км, а число жителів досягає 3 млн. осіб. У територіальних межах Риму знаходиться унікальне місто-держава Ватикан, який є центром католицької церкви в світі.

Головне: 

  • вилітаємо з Києва у Франкфурт-Хан, звідти – в Рим. Повертаємось у Київ з пересадкою в Софії. 
  • пересадки тривають близько 11-12 годин, але у Франкфурті можна знайти нічліг, щоб відпочити. А в Софії пересадка вдень, тому можна погуляти по місту – 10 годин вам точно вистачить:)
  • чимало дешевих варіантів є у січні.
  • квитки в один бік обійдуться в 19€, в обидва – 39€.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Важливо: в аеропортах “Бориспіль” та “Львів” не працюють електронні зчитувачі квитків, тому роздрукуйте посадкові талони, які отримаєте після реєстрації на рейс, самостійно, аби не платити 15 євро за друк в аеропорту.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання квитків з Києва у Франкфурту січні:

Приклад бронювання квитків з Франкфурта в Рим у січні:

Приклад бронювання квитків з Рима у Софію у січні:

Приклад бронювання квитків з Софії в Київ у січні:


Читати також:

схожі