У Рим з Києва від 24€ в один бік

Найдешевші прямі рейси з України в Італію виконує Ernest Airlines, але навіть вони задорогі. Коштують від 120 євро в обидва боки. А от з пересадками в італійську столицю можна дістатися від 50 євро в обидва боки. 

Як то кажуть, всі дороги ведуть в Рим – вічне місто, засноване ще в 753 році до нашої ери, столиця Італії, її культурний, фінансовий і туристичний центр. Місто розташоване на захід від центру Апеннінського півострова, поблизу місця злиття річки Тібр і Тірренського моря. Його площа становить 1285 кв. км, а число жителів досягає 3 млн. осіб. У територіальних межах Риму знаходиться унікальне місто-держава Ватикан, який є центром католицької церкви в світі.

Головне: 

  • вилітаємо з Києва в Берлін, звідти – в Рим. Повертаємось у Київ з пересадкою в Варшаві. 
  • варіант ідеальний, бо пересадки не дуже довгі.
  • чимало дешевих варіантів є у січні.
  • квитки в один бік обійдуться в 24€, в обидва – 50€.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Важливо: в аеропортах “Бориспіль” та “Львів” не працюють електронні зчитувачі квитків, тому роздрукуйте посадкові талони, які отримаєте після реєстрації на рейс, самостійно, аби не платити 15 євро за друк в аеропорту.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Bolt дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків з Києва у Берлін у січні:

Приклад бронювання квитків з Берліна в Рим у січні:

Приклад бронювання квитків з Рима у Варшаву у січні:

Приклад бронювання квитків з Варшави в Київ у січні:


Читати також:

схожі