У романтичний та святковий Відень за 9€ в один бік

Відень – спокійне й романтичне місто. Серед дешевих квитків є хороші варіанти на увесь лютий або березень. 

Відень зачаровує з першого погляду. Місто підходить ледь не для кожного – любителя мистецтва, природи або навіть гучних вечірок. Австрійська столиця вважається одним з найбільш комфортних для проживання міст світу, тому рекомендуємо з’їздити, якщо і досі там не були.

Головне: 

  • класні варіанти перельотів у Відень пропонують як WizzAir, так і Ryanair – на різні дати, тому обирайте, як зручніше.
  • дешеві варіанти є у лютому і березні. 
  • у WizzAir сьогодні взагалі деякі зворотні квитки продають по 179 гривень. Тому, якщо летіти надовго або ви зараз в Австрії і повертатиметесь додому, – дуже кльові варіанти можна підібрати.
  • кінець зими – початок весни у Відні не сезон, тож туристів буде помітно менше, а відповідно атмосферніше.

Що подивитися у Відні?

Віза: відвідати Відень можна при наявності біометричного паспорта або шенгенської візи.

Що з кордонами: в’їзд без реєстрації та без карантину можливий з сертифікатом про повну вакцинацію однією з наведених нижче вакцинСертифікат про вакцинацію вважається дійсним тільки 9 місяців після останньої дози вакцинації.

З підтвердженням про одужання після захворювання на COVID-19 (медична або офіційна довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовами.

Сертифікати вакцинації/одужання у додатку “Дія”, паперові сертифікати з порталу “Дія” з QR-кодом та паперові свідоцтва від сімейного лікаря (т.зв. жовтий сертифікат) визнаються австрійською стороною, однак, вони мають бути оформлені  виключно на англійській або німецькій мові із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Щеплення має бути зроблено такими вакцинами: Comirnaty (INN) від BioNtech/Pfizer; Vaxzevria COVID-19 Vaccine AstraZeneca / Covishield від Serum Institute of India; COVID-19 Vaccine Janssen від Johnson & Johnson; mRNA-1273 Covid-19 Vaccine від Moderna; Sinopharm / BIBP SARS-CoV-2 Vaccine (Vero Cell), Inactivated, Sinovac.

Де бронювати: на сайті WizzAir, Ryanair, або Kiwi

Що включено: одна одиниця ручної поклажі. Харчування на борту та додаткові послуги не включені.

Ручна поклажа на борту Ryanair: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Ручна поклажа на борту WizzAir: 

  • усім пасажирам дозволено безкоштовно взяти до салону одну сумку розміром не більше 40 x 30 x 20 см, яка розміщується під сидінням попереду.
  • пасажирам, які придбали послугу WIZZ Priority (від 5 євро), дозволено додатково взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55 x 40 x 23 см. Розміри вказано без коліщат.
  • хочете брати велику ручну поклажу до 55 x 40 x 23 см, але не купували послугу WIZZ Priority – купуйте багаж: 10 кг за 7 євро. 

Wizz Air – бюджетна авіакомпанія, що базується в Угорщині (місто Будапешт). Компанія має велику кількість хабів, які розкидані по всій Європі. З 2008 до 2013 року, кількість пасажирських перельотів збільшилася майже втричі і склала 15 мільйонів на рік. Членство у Wizz Discount Club коштує 30 євро на рік за двох осіб. 

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад тарифів на бронювання квитків з Києва у Відень:

Приклад тарифів на бронювання квитків з Києва у Відень:

схожі