У Неаполь з Києва всього 39€ в один бік або 80€ в обидва

Український лоукост SkyUp дає чудову можливість для перельоту з України в Італію. Квитки з Києва в Неаполь зараз продають всього за 1199 гривень в один бік. 

Тепер SkyUp став ще більш лоукостовішим – нещодавно знижував вартість квитків в Грузію, Словаччину, на Кіпр, а тепер і в Італію. Треба брати, друзі, поки є дешеві варіанти.

Головне: 

  • розпродаж квитків в Неаполь діє до 22 березня на перельоти з 26 квітня по 25 жовтня 2019 року.
  • квитки в один бік продають від 1199 гривень, в обидва – від 2398 гривень.
  • у вартість включена лише ручна поклажа вагою до 7 кілограмів. 
  • віза для відвідування Італії не потрібна.

Де купувати: на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Що включено: тільки ручна поклажа вагою до 7 кг та сумарними габаритами до 115 см. За вибір місця та бортове харчування треба доплачувати, як і у всіх лоукостів.

Обмін та повернення квитків: квитки за тарифом Basic не підлягають обміну і поверненню. 

Що за компанія?

SkyUp Airlines – український авіаперевізник, що виконує чартерні і регулярні перевезення по лоукост-моделі. Створено в червні 2017 року. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький. Засновником виступило ТОВ “ACS-Україна” Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Перший політ лоукостер здійснив 21 травня 2018 року. 30 травня 2018 року Державіаслужба України задовольнила прохання SkyUp Airlines на право реалізації польотів за 55 напрямками.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад бронювання квитків з Києва в Неаполь в один бік:

Приклад бронювання квитків з Києва в Неаполь в обидва боки:


 Читайте також: