У Лондон на Новий рік від 7€ в один бік

Прекрасна можливість глянути на місто, яке бачили лише в підручниках з англійської мови. Так і глянути коли – на новорічні свята.

Лондон – одне з найбільш відвідуваних місць у світі. Окрім того, ще й великий фінансовий центр, який диктує закони економіки, політики, бізнесу, культури та навіть моди. За рівнем ВВП на душу населення Лондон займає провідне місце в Європі і завершує п’ятірку лідерів у всьому світі.

Головне:

  • летимо компанією Ryanair з київського аеропорту Бориспіль або Львова в аеропорт Лондон Станстед, рейси прямі.
  • квитки в один бік зі Львова обійдуться в 7.9€, в обидва боки – від 19€. Це якщо на Новий рік.
  • з Києва дорожче – від 18€ в один бік аж у березні. Зворотні квитки дорожчі.
  • за трансфер за аеропорт в центр міста доведеться заплатити ще 3-5£, якщо купувати завчасно. На місці – 12-15£.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Віза:

Кордони: з 11 жовтня 2021 року подорожуючі з України, які мають зазначений сертифікат про повну вакцинацію, звільняються від вимоги надання негативного результату тестування на COVID-19 (pre-departure COVID-19 test), самоізоляції по прибуттю, а також проходження тесту на COVID-19 на 8 день. Натомість залишаються чинними такі вимоги: book and pay for a day 2 COVID-19 test – забронювати і сплатити до прибуття до країни проходження тесту на COVID-19 на 2 день перебування в Англії; complete a passenger locator form – заповнити перед приїздом до Великої Британії онлайн форму контактних даних і номеру бронювання тесту на COVID-19, який потрібно зробити протягом 2 днів по прибуттю до країни. Звертаємо увагу, що прийнятним статусом вакцинації у ВБ визнається вакцинація повним курсом вакцин Oxford/AstraZeneca, Pfizer BioNTech, Moderna або Janssen від відповідного органу охорони здоров’я.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків зі Львова у Лондон: 

Приклад бронювання квитків з Києва у Лондон в обидва боки: 


 Читайте також:

схожі