У Гданськ з Києва всього за 19.99€ в обидва боки

Гданськ ще називають польським Копенгагеном або Амстердамом. Місто дуже сильно виділяється з-поміж інших польських маршрутів. Злітати з Ryanair туди можна всього за 20 євро в обидва боки вже в лютому. 

Гданськ – неймовірно гарне польське місто. У нього величезна історія, неймовірно гарна архітектура, а ще тут зовсім поряд Балтійське море. У Гданську розпочиналася Друга світова війна, тому тут багато пам’яток та музеїв, присвячених цьому.

Головне:

  • прямі рейси в Братиславу виконує і МАУ, і LOT, але про них ми писати точно не будемо – нехай спочатку знизять ціни:) Летимо з Ryanair – прямі рейси з Києва коштують всього 9.99 євро в один бік.
  • вилітаємо в кінці лютого, повертаємось першого березня, саме на такі дати є найдешевші варіанти.
  • у вартість квитків Ryanair включена лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Дати: 25 лютого – 1 березня.

Багаж Ryanair: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами 35cm x 20cm x 20cm. Для тих, хто додатково придбав послугу пріоритетної посадки – можна взяти на борт ще одну одиницю ручної поклажі до 10 кг та габаритами до 55cm x 40cm x 20cm.

Де купити авіаквитки: підбирати свої дати і купити найдешевше на сайті Ryanair.

Як зекономити ще більше

Купити дешеві квитки ще не означає максимально зекономити. Пропонуємо також скористатися знижкою 10% на бронювання житла на сайті Booking.com (просто реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку) або Airbnb (знову-таки реєструєтеся за посиланням і отримуєте знижку 35€ на перше своє бронювання, якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


 Приклад бронювання квитків з Києва у Гданськ і назад:


Читайте також: