У Гданськ від 22€ в обидва боки

Гданськ ще називають польським Копенгагеном або Амстердамом. Місто дуже сильно виділяється з-поміж інших польських маршрутів. Злітати з Ryanair туди можна всього від 11€. 

Гданськ – неймовірно гарне польське місто. У нього величезна історія, неймовірно гарна архітектура, а ще тут зовсім поряд Балтійське море. У Гданську розпочиналася Друга світова війна, тому тут багато пам’яток та музеїв, присвячених цьому.

Головне:

  • прямі рейси в Гданськ виконують і МАУ, і LOT, але про них ми писати точно не будемо – нехай спочатку знизять ціни:) Летимо з Ryanair.
  • з Одеси – на купу дат у квітні є квитки від 11€ в один бік та 22€ в обидва. У травні – від 14€ в один бік. У червні – від 17€ в один бік.

Віза: відвідати Гданськ можна при наявності біометричного паспорта або шенгенської візи. АЛЕ поки в ЄС діють обмеження на подорожі, тому в’їзд дозволений лише для роботи або навчання. Втім з травня-червня все може змінитися, адже тоді в ЄС планують запустити паспорти вакцинації. Є ймовірність, що український безвіз відновлять за умови негативного тесту або вакцини.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи відмінили рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити AirbnbHotelsCombinedAgoda або HostelWorld.


 Приклад бронювання квитків з Одеси у Гданськ і назад:

 Приклад бронювання квитків з Одеси у Гданськ і назад: 


Читайте також:

схожі