У Дублін з Києва всього за 82€ літаком

Злітати в Ірландію треба обов’язково, хоча б заради її природніх красот та історичних пам’яток. Нещодавно Ryanair відкрив прямий рейс з Києва в Дублін, тому завдання стало ще простішим.

Ірландія – дивовижна країна з купою гарних краєвидів і захоплюючих історичних пам’яток. Її ще називають смарагдовим островом. Чимось вона навіть нагадує сусідню Британію зі своїм лівостороннім рухом і двохповерховими автобусами.

Головне:

  • летимо компанією Ryanair з київського аеропорту Бориспіль, рейси прямі, виліт з Києва о 9 вечора, а назад додому о 15:00.
  • квитки є аж на травень наступного року, тоді якраз в Ірландії буде ідеальна погода для туризму. Зараз дуже холодно і сильні вітри.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена, але, якщо не спішите, можна почекати новорічних розпродажів від Ryanair і купити квитки навіть дешевше.

Віза: хоч Ірландія і є частиною Європейського Союзу, але, на жаль, український безвіз там не діє – з вас вимагатимуть оформити візу ще до прибуття в країну. Отримати її не так складно, як британську, але попітніти доведеться – пакет документів немаленький. Заходьте на сайт ірландського консульства в Україні і читайте. Ціна одноразової візи – 60€, багаторазової – 100€.

Де купити квитки: на сайті Ryanair.

Зверніть увагу: з 1 листопада Ryanair ввів нові правила перевезення ручної поклажі на борту: якщо раніше можна було брати в літак одразу дві речі, то тепер лише одну (маленьку ручну поклажу) розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту.

Якщо не заплатити завчасно за багаж, а прийти з великою ручною поклажею до гейту, там з Вас вимагатимуть 25 євро за порушення багажної політики.

Багато інших напрямків ви можете перевірити самостійно за допомогою спеціального розділу на сайті авіаперевізника – Fare Finder.

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.


 Приклад бронювання квитків з Києва в Дублін в обидва боки в травні:


Читайте також: