Розпродаж Volotea: по Європі від 7€ в честь дня народження

Крутезний розпродаж від іспанського лоукоста, присвячений 7-му дню народженню компанії – 100 тисяч квитків продають від 7 євро в один бік. Треба купувати і пакувати валізу!

Головне:

  • купити квитки потрібно до 5 квітня включно, літати можна аж до кінця червня.
  • більшість копійчаних квитків пропонують не лише для членів клубу MegaVolotea, а і для всіх охочих. Дуже класна пропозиція.
  • у вартості лише ручна поклажа (дві одиниці загальною вагою до 10 кг).
  • кількість дешевих квитків обмежена – 100 000 штук.

Авіаперевізник не літає з України та Польщі, проте літає з Чехії та Австрії. Мережа маршрутів перевізника є тут .

Де бронювати: на офіційному сайті авіакомпанії Volotea або Kiwi

Що потрібно: шенгенська віза або біометричний паспорт для безвізового відвідування ЄС.

Хитрий іспанський лоукостер одразу включить вам у ціну членство в своєму клубі знижок MegaVolotea. Коштує воно аж 50€. Як на мене, оформлювати його не потрібно, тому рекомендую скасувати заявку на членство вже у наступному кроці (просто потрібно зняти пташечку).

Як все-таки стати членом клубу «MegaVolotea»? Необхідно внести разовий щорічний внесок в розмірі 49,99 Євро (за аналогією з Wizzair Club). Зареєструватися можна за посиланнямЩо ви отримаєте як член клубу: ексклюзивні пропозиції мінімум раз на місяць, спеціальні ціни для членів клубу, можна бронювати місця в салоні в будь-який час, новини та пропозиції щодня, на всіх ваших попутників поширюються умови клубу.

Volotea – молодий іспанський лоукостер, який почав свої польоти тільки в 2012 році, але вже встиг засвітитися в нашому медіа-просторі за рахунок вигідних цін на квитки і щедрих акцій. Переважно літає в туристичні та курортні міста: Ніццу, Аліканте, Венецію, Хорватію, Прагу, Майорку, Канарські і Грецькі острови та ін. В Україну рейсів немає. Найближчі країни, звідки можна полетіти з Volotea, – Чехія і Австрія.  


 Приклад бронювання квитків з різних міст до Франції:

 Приклад бронювання квитків з різних міст до Італії:


Читайте також: