Розпродаж від Ecolines: квитки на багато напрямків від 100 гривень

Автобусний перевізник Ecolines пропонує знижку до 80% на багато своїх рейсів. Є в Польщу, Чехію, Білорусь, Росію та  Німеччину. 

Головне: 

  • кінцева дата розпродажу поки не відома, але купувати квитки треба якомога швидше, бо можуть розібрати. Діє на рейси з 1 до 31 березня;
  • дешеві квитки можна купити у Прагу, Берлін, Вроцлав, Варшаву, Москву, Познань, Люблін та Гданськ з 9 міст України – Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Житомир, Херсон, Миколаїв та Полтава.
  • повернути квитки неможливо, змінити в них прізвище та ім’я теж не можна.
  • використати знижку можна тільки один раз.
  • оплата ECO-бонусами неможлива.

Де купувати: на сайті Ecolines.

Ecolines працює на міжнародному ринку вже 20 років. На сьогодні компанія пропонує комфортабельні поїздки в 21 країну і близько 205 міст. Автобуси Ecolines обладнані планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами.

Додаткові послуги за окрему плату: гарячі напої та їжа.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 


Приклад вигідних пропозицій зі знижкою 80%:

Приклад вигідних пропозицій зі знижкою 80%:

Приклад вигідних пропозицій зі знижкою 80%:


Читати також: