Прямий рейс на Мальту всього за 15€ в один бік

Оце так удача! Здається, таких дешевих авіа за цим напрямком не було ніколи! Зазвичай мінімальна вартість в один бік стартує від 30-40 євро. 

Летимо грітися під мальтійським сонцем, гуляти вузенькими вулицями і купатися в солоному морі.

Головне:

  • авіа за таким низьком прайсом є за напрямком Київ – Мальта. 
  • переліт з Ryanair.
  • дешеві авіа є лише на одну дату – 7 грудня. Повернутися назад можна теж вигідно – за 22 євро. 
  • кількість квитків обмежена, тому поспішіть.
  • у вартості лише ручна поклажа, харчування та інші послуги оплачуються окремо.
  • кількість квитків за такою ціною обмежена.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Кордони: дозволено в’їзд до Мальти громадян України (в тому числі, з метою туризму) за таких умов:

  • в’їзд українських громадян, які пройшли повний курс вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною, за умови пред’явлення українського цифрового сертифікату про вакцинацію, а також заповненої і роздрукованої он-лайн форми санітарного контролю Passenger Locator Form (доступна за посиланням https://app.euplf.eu/ ) – не раніше ніж на 15-й день після проходження повного курсу вакцинації.
  • в’їзд невакцинованих або неповністю вакцинованих українських громадян – за умови надання негативного результату ПЦР-тесту на COVID-19 (за виключенням дітей віком до 4-х років), зробленого не раніше ніж за 72 години до моменту перетину кордону, а також заповненої і роздрукованої он-лайн форми санітарного контролю Passenger Locator Form (доступна за посиланням https://app.euplf.eu/ ). При цьому, усі невакциновані або неповністю вакциновані українські громадяни віком від 12 років в обов’язковому порядку мають пройти 14-денний карантин за адресою власної резиденції (у разі проживання на Мальті), або у визначеному владою Мальти карантинному закладі за власний рахунок.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків з Києва на Мальту: 

Приклад тарифів на бронювання квитків з Києва на Мальту: 


 Читайте також:

схожі