З Парижа в Монреаль за 97€ літаком в обидва боки

Таку шикарну ціну на переліт з Франції в Канаду пропонує авіакомпанія Corsair. Є квитки з квітня до жовтня наступного року. До Парижа можна дістатися від 560 гривень. 

Головне:

  • летіти будемо французькою авіакомпанією Corsair.
  • купувати квитки треба вже зараз, бо кількість бюджетних варіантів обмежена, а ціна з часом почне зростати.
  • у вартість включене лише перевезення ручної поклажі, всі інші послуги оплачуються окремо.
  • є квитки з квітня до жовтня 2019-го року.

Головне на радощах не забути зробити канадську візу! Коштує вона 100 доларів, отримати можна у візовому центрі Канади у Києва та Львові або в посольстві.

Де бронювати квитки: на сайті aviasales.

Corsair – французька авіакомпанія зі штаб-квартирою в місті Ренжи, друга після Air France компанія країни за обсягом перевезених пасажирів в рік. Corsair International працює у сфері регулярних і чартерних міжнародних перевезень, у сукупності виконуючи рейси з 62 аеропортів в Європі, Заморських володіннях Франції, Африці і Північній Америці.

Як дістатися до Парижа

Все дуже просто, зробити це можна або на WizzAir або на Ryanair. Прямих рейсів немає, але є прекрасні варіанти з сусідньої Угорщини. Добираємось до міста Дебрецен з України за 255 гривень, а звідти летимо в Париж всього за 9.99€. Детальніше, як дістатися в Париж від 560 гривень, розписали у спеціальному матеріалі.

Як зекономити ще більше

Де знайти дешево житло в подорожах: на сайті Booking.com або Airbnb.

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 125 гривень на Taxify або катайтеся безкоштовно на Uber. Цими ж промокодами можна скористатися і в Україні і дістатися в аеропорт абсолютно безкоштовно! 


 Приклад бронювання квитків з Парижа в Монреаль у травні 2019-го:

 Приклад бронювання квитків з Парижа в Монреаль у травні 2019-го:


Читайте також: