На Кіпр за 22.9 євро в один бік

Неймовірно крута пропозиція від ірландського лоукоста Ryanair поїхати в місто Пафос на Кіпрі за копійки. В обидва боки квитки обійдуться в 61 євро. 

Пафос – місто з багатою історією і найреспектабельніший курорт Кіпру. Тут немає гучних вечірок або дитячих розважальних центрів. Зате вистачає першокласних ресторанів, спокійних бухт і археологічних парків. Можна не зупинятися лише тут і поганяти далі по Кіпру. 

Головне: 

  • квитки на Кіпр від Ryanair добряче впали в ціні і тепер коштують всього 22.9 євро в один бік або ж 61 євро за перелід туди-назад.
  • найдешевші квитки є в жовтні-листопаді, трохи дорожчі – у вересні.
  • у вартість найдешевших квитків входить маленька ручна поклажа до 10 кілограмів. 

Що входить у вартість: лише ручна поклажа, харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Велику ручну поклажу розмірами до 55 x 40 x 20 см доведеться віддати в багаж, або доплатити 6/8 євро за її розміщення на борту. Ті, хто придбав собі послугу пріоритетної посадки, можуть брати дві одиниці ручної поклажі – велику і малу.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair, Laudamotion або Kiwi.

Як зекономити ще більше

Житло: пропонуємо скористатися знижкою 35€ на перше своє бронювання на Airbnb (якщо саме воно перевищує 60€).

Якщо подорожуєте компанією – беріть таксі, так дуже часто виходить дешевше, бо громадський транспорт в багатьох країнах дорогий. Скористайтеся знижкою 60 гривень на Bolt або катайтеся безкоштовно на Uber. Це умови для України, закордоном вони можуть відрізнятися. Наприклад, в Португалії Taxify дає знижку 5€ (150 грн), а не 60 грн. 

Їжа: рекомендуємо також економити на їжі за допомогою Glovo. Отримайте знижку 150 гривень або еквівалент у євро, ввівши цей промокод 2114JLQPПрацює у більшості країн ЄС і в Києві теж!  


 Приклад бронювання квитків з Києва у Пафос в обидва боки у листопаді: 

 Приклад бронювання квитків з Києва у Пафос в один бік у жовтні: 


Читайте також: