Мальта готова платити іноземним туристам – до 200 євро кожному

Мальта планує виплачувати іноземним туристам до 200 євро (238 доларів), якщо ті виконають лише одну умову.

На острові потрібно пробути принаймні 3 дні, а номер забронювати у місцевому готелі.

Напередодні про цю схему розповів міністр туризму Клейтон Бартоло. За його словами, очікується, що з 1 червня в країні знімуть більшість карантинних обмежень. Отож туристи, які бронюватимуть відпочинок на літо у тамтешніх готелях, зможуть отримати ці кошти.

Гості п’ятизіркових готелів отримають від мальтійської влади 100 євро (скільки ж доплатить готель – в результаті 200), гості чотиризіркових — можуть розраховувати на виплату 150 євро, тризіркових — 100 євро. Розмір виплати збільшиться на 10%, якщо бронювати готель на найменшому мальтійському острові Гозо.

Таким чином, якщо летіти удвох і забронювати 5-ти зірковий готель, можна отримати повне його відшкодування. Ще й залишиться близько 100 євро, чим можна частково відшкодувати квитки. Нижче приклади бронювання на 3 ночі (мінімальний можливий термін) на Booking:

А от в Хаяті чи Редісоні можна зупинитися, доплативши всього 100 євро за двох. Ну, хіба не круто?!

«Ця схема спрямована на те, щоб готелі Мальти виявилися у конкурентоспроможному становищі у міру відновлення міжнародного туризму», — сказав Бартоло.

У 2019 році країну відвідали близько 2,7 мільйона іноземців. Але відтоді як у березні 2020-го на Мальті виявили коронавірус цифри впали більше ніж на 80%.


 Читати також:

схожі