Летимо в Берлін за 9 євро в один бік

Вильоти влітку, а з липня Берлін обіцяє відкрити кордони для українських туристів. 

Берлін – найбільше місто Німеччини і заодно всього Євросоюзу (після виходу Великої Британії з ЄС). Має особливу історію, так як 27 років він був частиною двох різних держав – НДР і Західним Берліном.  Спосіб і рівень життя в двох різних частинах Берліну дуже контрастували, тому за час поділу міста було зроблено тисячі спроб втекти до західної його частини. Після возз’єднання Німеччини у 1990-му році Берлін — загальнонімецька столиця.

Головне:

  • летимо в Берлін прямим рейсом з Києва або Одеси з авіакомпанією Ryanair у липні-серпні.
  • переліт у новий сучасний аеропорт, який відкрився у жовтні 2020-го.
  • квитки з Києва можна взяти зараз за 9.9€ в один бік або 19.9€ в обидва. З Одеси дорожче – 27.9€ в один бік або 47€ в обидва.
  • у вартість включена лише ручна поклажа. Харчування і додаткові послуги оплачуються окремо.
  • зверніть увагу, Ryanair пропонує безкоштовно змінити дати квитків до 31 жовтня 2021-го. Тому в разі заборони польотів Ви зможете безкоштовно скористатися цією послугою.

Де купувати авіаквитки: на сайті Ryanair або Kiwi.

Вимоги до ручної поклажі: лише одна одиниця малої ручної поклажі розмірами до 40 х 20 х 25 см. Її потрібно буде розмістити під сидінням. Якщо купили собі Priority – беріть на борт одразу дві ручні поклажі – маленьку та велику до 55 x 40 x 20 см. Вага кожної до 10 кілограмів.

Що подивитися в Берліні: Берлінська стіна, Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, меморіал Голокосту, Шарлоттенбург, Червона ратуша, Берлінський зоопарк (найбільший у світі за кількістю тварин різних видів).

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Член Європейської Асоціації дешевих Авіакомпаній.

Що з кордонами?

Німеччина вилучила з переліку регіонів із високим ризиком поширення коронавірусу 13 країн, зокрема й Україну. Якщо ситуація не зміниться до 1 липня, то з того часу українці зможуть в’їжджати в Німеччину з туристичною метою без обмежень — без довідок чи тестів і без необхідності відбувати самоізоляцію по прибутті.

Про це в п’ятницю, 11 червня, повідомив Інститут Роберта Коха, який відстежує епідемічну ситуацію з коронавірусом у Німеччині та світі.

Як зекономити ще більше

💸Щоб зекономити ще більше, отримайте БЕЗКОШТОВНУ картку від Monobank з кешбеком за покупки до 20% – подорожі, розваги, кіно, продукти, одяг, таксі і тд.

🤑Затримали чи скасували рейс? Овербукінг? Отримайте компенсацію до 700€.

🏨Їдете в подорож, але не можете знайти бюджетне житло? Рекомендуємо промоніторити HotelsCombinedBooking або Agoda.


Приклад бронювання квитків з Києва в Берлін:

Приклад бронювання квитків з Києва в Берлін:

Приклад бронювання квитків з Одеси в Берлін: 


Читайте також:

схожі